Про нас

Про нас

Deep Green Ukraine - це система супутникового моніторингу українських лісів, яка дасть можливість аналізувати відкриті дані державних установ (земельний кадастр, лісові карти, лісорубні квитки, тощо) та супутникові дані, виявляти незаконні вирубки та моніторити планові.

Deep Green Ukraine – незалежна система, яка дає можливість автоматично аналізувати відкриті дані державних установ (земельний кадастр, лісові карти, лісорубні квитки, тощо) та супутникові дані, виявляти незаконні вирубки та моніторити планові.

Система дозволяє у режимі, наближеному до реального часу, дізнаватися, скільки лісу зникло з лісової карти України та коли це сталося. Система доступна у пілотних областях: Київській, Львівській, Закарпатській і Одеській, планується масштабування на всю Україну. Систему планується передати на баланс профільним державним органам для забезпечення адміністрування та технічної підтримки.

Deep Green Ukraine впроваджується спільними зусиллями Інституту Космічних Досліджень НАНУ та ДКАУ, ГО «Центр Моніторингу Влади» та ГО «Лісові ініціативи і суспільство».

Розробка системи Deep Green Ukraine стала можливою завдяки перемозі у конкурсі Open Data Challenge, реалізованого в межах проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Діяльність ГО «Лісові ініціативи і суспільство» також підтримується відділом міжнародних програм Лісової служби США.

 

ПАРТНЕРИ

ДОНОРИ